Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Zwroty i reklamacje

REKLAMACJA TOWARU

Nabywcy służy prawo do reklamacji zakupionego w Sklepie towaru w wyniku niezgodności otrzymanego towaru ze złożonym zamówieniem, opóźnień
w dostawie z winy Sklepu oraz innych przypadkach wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Reklamacji nie podlegają: naturalne zużywanie się towaru, uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia, rozdarcia) powstałe w wyniku użytkowania towaru, uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego użytkowania i konserwacji, lub złego dopasowania towaru (o ile ma to zastosowanie).

Nabywca powinien odesłać reklamowany towar w miarę możliwości, w oryginalnym opakowaniu oraz z dowodem zakupu (paragon/faktura) i żądaniem dotyczącym zakupionego towaru, tak aby możliwe było zidentyfikowanie roszczeń Nabywcy. Naprawiony, lub wymieniony na nowy towar, jest dostarczany do Nabywcy na koszt Sprzedawcy.

Sprzedawca zobowiązuje się rozpatrzyć zgłoszenie reklamacyjne zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

Reklamacje jak również towar podlegający reklamacji należy wysłać na adres: ninovez.pl, Os. Pod Lasem 31, 26-052 Zgórsko, z dopiskiem „REKLAMACJA”.

 

ZWROT TOWARU / ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Nabywcy przysługuje prawo odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki z zamówieniem, bez podania przyczyny. Odstąpienie jest możliwe tylko w przypadku, gdy rzecz nie jest zniszczona, lub uszkodzona z powodów leżących po stronie Nabywcy w stopniu większym, niż wynikający ze zwykłego zarządu, tj. korzystania z rzeczy w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

W przypadku odstąpienia od umowy Nabywca powinien poinformować o tym fakcie Sprzedawcę w formie oświadczenia, którego wzór stanowi Formularz zwrotów. Formularz należy wysłać drogą e-mail, na adres: sklep@ninovez.pl, lub listownie na adres: Ninovez.pl, os. Pod Lasem 31, 26-052 Zgórsko, z dopiskiem „ODSTĄPIENIE OD UMOWY”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl